فروشگاه اینترنتی هایپربال | Hyperbal

تاثیر محتوا بر سئو

تاپیر محتوا بر سئو - تاثیر نظم بروز رسانی محتویات در بالابردن سئو

بعنوان یک نویسنده، نه تنها تفکر پیرامون آنچه می گویید اهمیت دارد، بلکه نحوه گفتن آن نیز مهم است و همچنین زیبایی در نوشتن و استفاده از زبان تصویر نیز اهمیت فراوان دارد

 

به عنوان یک مدیر سایت محتوا موضوعی بسیار مهم برای سئو سایت میباشد .. چرا که هدف اصلی سایتها باید توسعه و ترویج  محتوای علمی باشد .به طوریکه موجب ارتقاء دانش بشری گردد. 

علاوه بر اینها، رعایت سبک، آهنگ و نظم نوشته و ایجاد سازش با مخاطب مورد نظر، نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. همچنین، بررسی مخاطب یک نوشته و هدف نویسنده، از موارد کلیدی در موثر واقع شدن یک متن می باشد. برای انتخاب یک زبان تاثیرگذار، نویسنده می بایست برروی هدف، محتوا و نوع مخاطب تمرکز کند.  متن بایستی زیبا و روان بوده و ارزش ادبی داشته باشد و بتواند مطالب را به درستی و نظم و ترتیب به ذهن مخاطب انتقال یابد . و از لحاظ ظاهری نیز بایستی ویرایش مناسب روی متن انجام شود .

 

چه بسیار نوشته های پر محتوایی که به علت عدم رعایت قواعد ویرایش مورد توجه قرار نمیگیرند . 

 

نقشه سایت XML Sitemap فایلی است که به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا ساختار و بخش‌های سایت‌ها را در کمترین زمان ممکن شناسایی کنند. نقشه‌ی سایت علاوه بر اینکه شامل فهرست صفحات سایت اینترنتی است، داده‌های تکمیلی از این صفحات را نیز به موتور جستجو اعلام می‌کند. از اطلاعات جانبی که در این فایل قابل درج است، آخرین زمان تغییر مطالب و همچنین زمانی که موتور جستجو باید دوباره این صفحه را بررسی کند را می‌توان نام برد.

نمونه ای از فونت کوچک  نامناسب برای خواندن مطالب سایت

تاثیر متن بر نوشته  د رهایپر بال

خلاصه مطلب , داشتن نوشته مناسب  تاثیرات فراوان و جادویی  خود را در سایت شما خواهد گذاشت . 

1 . ذهن کاربران با متن شما درگیر خواهد شد و آنها رابهواکنش وادار میکند .

2- کاربران در سایت شما مدت زمان زیادی را خواهند ماند . "Dwell time"

 

 

 

 

گوگل مپ